Trenerzy

OFERUJEMY WIEDZĘ, DOŚWIADCZENIE I WIELOLETNIĄ PRAKTYKĘ

Centrum Szkoleniowe Dermedik zostało stworzone w odpowiedzi na zainteresowanie kompleskowym i rzetelnym przygotowaniem kosmetologów i lekarzy do przeprowadzania zabiegów w dziedzinie kosmetologii, medycyny oraz medycyny estetycznej.

Nasi wykładowcy, to najwyższej klasy profesjonaliści, których łączy pasja do wykonywanego zawodu. Zespół stanowi wykwalifikowana kadra kosmetologów i lekarzy posiadająca wieloletnie doświadczenie w zakresie wykonywanych zabiegów, niezależnie i obiektywnie oceniająca dostępne preparaty na rynku. Umiejętność dzielenia się swoimi kompetencjami gwarantuje jak najlepsze przekazanie wartościowej wiedzy. Naszą ambicją jest, aby każdy uczestnik szkolenia otrzymał informacje całkowicie wystarczające do samodzielnego rozpoczęcia zabiegów z użyciem określonych preparatów oraz nabył wiedzę, pozwalającą mu rozwijać swoje umiejętności.

Materiał szkoleniowy opracowany został tak, aby każdy uczestnik potrafił zastosować dowolny preparat z danej grupy. Każde szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu zarówno w języku polskim jak i angielskim. Zapewniamy wsparcie wykładowców w codziennej Państwa praktyce po ukończeniu szkolenia.

NASI SPECJALIŚCI

szkolenia dla kosmetologów

 

Doktor Filip Reś

Kosmetolog Sylwia Pieńkowska

Kosmetolog Anna Mirocha