Wypełnianie zmarszczek (szkolenie zaawansowane)

Szkolenie skierowane dla lekarzy

Kurs zaawansowany z zastosowanie kwasu hialuronowego dla lekarzy i lekarzy dentystów chcących zdobyć praktyczne umiejętności z zakresu jego aplikacji

Zapewniamy modelki na szkoleniu. W przypadku, gdy uczestnik chce przyjechać ze swoją modelką, pokrywa ona koszt preparatu.

>>ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE<<
        
Każdy z uczestników podczas szkolenia będzie miał do ostrzyknięcia 1-3 okolic. Na ww. szkolenie medyczne można zabrać ze sobą swojego modela (pacjenta), jednakże prosimy poinformować nas o tym fakcie najpóźniej na 7 dni przed terminem szkolenia. Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.
W Centrum Dermedik można zakupić sprzęt i produkty do wykonywania zabiegów.W trakcie szkolenia zapewniamy posiłek, kawę, herbatę, zimne napoje. Pomagamy w znalezieniu zakwaterowania w Krakowie osobom z innych miast.
Szkolenie kończy się uzyskaniem zaświadczenia o ukończeniu szkolenia oraz cetryfikatu w języku polskim i angielskim.
Co nas wyróżnia – po zakończeniu szkolenia nadal dajemy wsparcie merytoryczne i możliwość kontaktu ze szkoleniowcami w razie potrzeby.
W razie pytań prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy z naszej strony lub telefonicznie z Dyrektorem ds. Szkoleń pod numerem 606 635 862 oraz e-mail szkolenia@dermedik.pl

 

Cena szkolenia w grupie (minimum 3 osoby): 2000 zł

Cena szkolenia indywidualnego: 4000 złWysokość zaliczki na poczet szkolenia 0.00 zł

Cena szkolenia grupowego 0.00 zł

Cena szkolenia indywidualnego 0.00 zł